ACTIVE LIFESTYLE

Brýle Wiley X ze série ACTIVE LIFESTYLE jsou určeny všem sportovcům i outdoorovým nadšencům. A ať už ze široké nabídky vyberete jakékoli, vždy si můžete být jisti stylovým designem, dokonalým viděním a v neposlední řadě perfektní ochranou vašich očí.

Padající kamínky, šlehající větvičky, poletující hmyz… Všechny tyto patálie zná snad každý outdoorový sportovec. Ale to, co vás při oblíbené činnosti vždy trápilo, není pro Wiley X žádnou překážkou. Celá řada Whiley X Active Lifestyle splňuje náročné bezpečnostní standardy dle ANSI (Amerického národního standardizačního institutu). Čočky i obroučky Wiley X jsou prakticky nerozbitné a ochrání vaše oči i v těch nejextrémnějších situacích.

Jak už název napovídá, série Wiley X Action Lifestyle je tu přesně pro ty, kteří vedou opravdu aktivní životní styl a jsou zvyklí se pořádně zapotit. Povrch nosníků i brýlových stranic, neboli nožiček, je potažen speciální gumovou vrstvou, která zajišťuje dokonalou přilnavost k obličeji. Brýle Wiley X vám tak ani v pořádně ožehavých situacích ze zpoceného čela nesklouznou.
To dilema zná asi každý outdoorový sportovec trpící oční vadou: vzít si dioptrické brýle? Nebo sluneční? Vidět ostře? Nebo se nenechat oslňovat sluncem? Wiley X má řešení. Brýle si můžete nechat vyrobit přímo na míru – zvolíte si barvu, světelnou propustnost, polarizaci a mimo jiné také počet dioptrií. Vychutnat si adrenalin naplno můžete pouze tehdy, kdy se nebudete uchylovat ke kompromisům. 

CLIMATE CONTROL

Milujete vítr? Milujete vodu? Milujete slunce? Milujete přírodu? Nedopusťte, aby tím trpěly vaše oči. Série Wiley X Climate Control je tu pro vás. S dokonalým zrakem si vše vychutnáte mnohem intenzivněji!

Brýle Wiley X, anatomicky tvarované podle obličeje do tvaru písmene U, s přilnavým a odnímatelným těsněním ze speciální pěny dokonale obklopí vaše oči. Pod brýle se tak ani v těch nejextrémnějších podmínkách nedostane žádné znečištění, proudící vzduch, ani škodlivé sluneční záření. Předejdete tak nepříjemným podrážděním očí a také vzniku takzvaného syndromu suchého oka – stavu, kdy oko vlivem nepříznivých okolních podmínek začne chronicky pálit a řezat.

Těsnící systém Wiley X ale zároveň propouští dostatečné množství vzduchu, aby se skla nezamlžovala.

Dokonalý zážitek si vychutnáte pouze tehdy, když nebudete muset dělat kompromisy mezi pohodlím, bezpečností a kvalitním viděním.

CHANGEABLE

Série brýlí Wiley X Changeable je určena všem, kteří se spoléhají na dokonalou zrakovou ostrost, potřebují být schopni rychle reagovat na měnící se světelné podmínky a zároveň mít oči dobře chráněny. Jsou to především sportovní střelci a lovci.

Čočky brýlí Wiley X Changeable jsou navrženy tak, aby je bylo možné v terénu co nejsnáze nasazovat a měnit, aby nedošlo v závislosti na změně světelných podmínek ke ztrátě optické ostrosti či zmenšení barevného kontrastu. To jsou totiž základní předpoklady pro rychlé a přesné zaměření cíle. Důležité je, že mechanismus umožňující rychlou výměnu čoček nikterak neubírá na certifikované bezpečnosti brýlí.

Možnost dokoupit celou škálu čoček s různými optickými vlastnostmi činí brýle z řady Wiley X Changeable maximálně flexibilními. Střelec či lovec se může přizpůsobit prakticky jakýmkoli podnebním a světelným podmínkám. Většinu modelů z řady Wiley X Changeable je navíc možné dodatečně vybavit dioptrickými čočkami vyrobenými každému střelci přesně na míru

REMINGTON

Legendární výrobce zbraní Remington spojil síly s technologiemi Wiley X a společně dali vzniknout unikátní řadě brýlí Remington by Wiley X. Ta je určena především pro střelce a lovce, ale také pro všechny outdoorové nadšence, kteří potřebují dokonalý rozhled, ostrý zrak a precizní ochranu pro své oči. Všechny modely jsou vybaveny nastavitelným a přilnavým nosníkem a dvojnásobně vyztuženými stranicemi pro maximální komfort i v těch nejnáročnějších situacích. Samozřejmostí jsou polykarbonátové čočky s různou propustností světla, s různým zabarvením, ale vždy se 100% UV filtrem.

Série obsahuje modely speciálně určené pro muže, pro ženy a pro děti. Jednotlivé brýle je možné zakoupit s jedním, ale také až s pěti druhy vyměnitelných čoček. Všechny modely podstoupily náročné bezpečnostní testy a jsou certifikovány Americkým národním standardizačním institutem (ANSI) podle standardů odolnosti Z87.1 a EN.166.

WORKSIGHT

Wiley X WORKSIGHT™ je sérií stylových brýlí, které v sobě snoubí design módních dioptrických brýlí spolu s odolností brýlí ochranných.

Pánské i dámské modely jsou certifikovány Americkým národním standardizačním institutem (ANSI) podle standardů odolnosti Z87-1 nebo EN.166. Navíc na stranice všech modelů je možné nasadit přídavné transparentní štítky, které z designových brýlí vytvoří plnohodnotné brýle ochranné.

Divize distribuce | Naše značky Leatherman, Ledlenser, Setolite
Copyright © 2020 MORIS design s.r.o. | Všechna práva vyhrazena